Wczytywanie...

Search - K2
Search - VirtueMart
Przeszukuj - Artykuły

NASI DOSTAWCY


logo ekologicznego dostawcy Dobrodziejlogo ekologicznego dostawcy Dobrodziej
Dobrodziej to nasze rodzinne gospodarstwo. Specjalizujemy się w ekologicznej uprawie warzyw oraz owoców. Działalność rolnicząodbywa się już 6 lat. Od samego początku jest to produkcja organiczna. Wszystkie warzywa i owoce posiadają certyfikat zgodności Rolnictwa Ekologicznego. Nasze uprawy kontrolowane są przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji SA. Nasz aktualny numer certyfikatu to PL-EKO-06-0001549/10/01. Uprawiany jest bardzo szeroki asortyment. Dostępnych jest ponad 100 gatunków warzyw i owoców. Gospodarstwo stara się, aby produkty były bardzo smaczne. Głównie pod tym kątem dobierane są odmiany oraz sposób ich uprawy.

certyfikatCERTYFIKAT


logo ekologicznego dostawcy EKOHERBS
ECOherbs jest producentem ekologicznych certyfikowanych ziół w doniczkach przekłada się bezpośrednio na jakość produktu, jego trwałość.
Zioła produkowane są w Polsce.
Cały proces produkcji i pielęgnacji roślin odbywa się ręcznie i jest w pełni ekologiczny.
Przebiega pod nadzorem specjalistów i jednostek certyfikujących.
Plantacja ECOherbs znajduje się w Górach Izerskich. W krainie dziewiczej przyrody, pełnej lasów, górskich potoków i strumieni z krystalicznym górskim powietrzem i wodą.
ECOherbs zapewnia w pełni naturalny produkt najwyższej jakości. Stawia przede wszystkim na jakość i profesjonalizm w każdym detalu swojej pracy oraz komfort, wygodę i zadowolenie klienta.
Dzięki w pełni ekologicznemu procesowi produkcji oraz najwyższej jakośći komponentów zioła ECOherbs charakteryzują się długą trwałością, co pozwala na wydłużenie czasu ekspozycji czy uprawy na kuchennym parapecie. Ekologiczna i w pełni naturalna uprawa pozwala na wytworzenie silnych i zdrowych roślin z dobrze rozwinietym systemem korzeniowym, które bezproblemowo można stosować jako sadzonki do ogrodu czy szklarni.

certyfikatCERTYFIKAT


logo ekologicznego dostawcy BANPOLlogo ekologicznego dostawcy BANPOL
Gospodarstwo Ekologiczne BANPOL Cząstkowice, które znajduje się w nieskażonym środowisku w miejscowości Cząstkowice i Roźwienica, woj. Podkarpackie.
Gospodarstwo BANPOL posiada Certyfikat Zgodności PL-03-000016 wystawiony przez Biuro Certyfikacji COBICO , od 2006 roku i co roku Cobico kontroluje stosowane metody uprawy i hodowli pod kątem kryteriów rolnictwa ekologicznego.
Gospodarstwo zajmuje się produkcją mieszaną tj; produkcją zbóż, traw i lucerny, hodowlą trzody chlewnej, bydła opasowego i mlecznego, produkcją kurcząt brojlerów, kaczek i jaj od kurki zielononóżki.
Gospodarstwo posiada powierzchnię 20 ha w tym 15 ha łąk i pastwisk. W gospodarstwie ekologicznym BANPOL stosuje się do nawożenia tylko i wyłącznie obornik, kompost i gnojowicę z własnego gospodarstwa. Zwierzęta karmione są własną paszą wyprodukowaną we własnym gospodarstwie ekologicznym.
Bydło wypasa się na pastwiskach i łąkach, które to korzysta ze świeżego powietrza, światła i ruchu. Trzoda chlewna, kurczaki brojlery i kury zielononóżki korzystają ze stałego wybiegu.

certyfikatCERTYFIKAT


logo ekologicznego dostawcy Borówkowy Rajlogo ekologicznego dostawcy Borowkowy Raj
Gospodarstwo prowadzone jest rodzinnie od 2003 roku. Początkowo prowadzona była plantacja borówki amerykańskiej i przydomowego ogrodu warzywnego i z latami rozwinęła się w większą produkcję. Od 2005 roku prowadzona jest hodowla starej polskiej rasy kur zielononóżek kuropatwianych, charakteryzujących się niższą zawartością cholesterolu w jajkach, a w 2015 w celu urozmaicenia oferty wprowadzona została druga rasa kur o nazwie ROSA, które znoszą większe od zielononóżek jajka i są również cenione wśród klientów. Gospodarze hodują też perliczki, których jajka mogą być spożywane przez osoby nie tolerujące białka kurzego. W Borówkowym Raju znajduje się starszy i nowo założony sad starych odmian jabłoni, grusz, śliw, wiśni i czereśni. A z ekologicznych warzyw można znaleźć marchew, pietruszkę, cebulę, pory, selery, buraki, pomidory, ogórki, koper, czosnek, sałatę, paprykę, pokrzywę, miętę, kapustę białą i czerwoną itp.

certyfikatCERTYFIKAT


logo ekologicznego dostawcy Barwy Zdrowialogo ekologicznego dostawcy Barwy Zdrowia
Ekologiczne Gospodarstwo Ogrodnicze Tomasza Obszańskiego funkcjonuje od 1998 roku. Położone jest na Płaskowyżu Tarnogrodzkim, we wschodniej części Kotliny Sandomierskiej. Miasto leży na południowo - zachodnim skraju pow. biłgorajskiego i woj. lubelskiego i jest najdalej na południe wysuniętym miastem województwa. Gmina Tarnogród coraz częściej nazywana jest Doliną Ekologicznej Żywności. W początkowej fazie gospodarstwo liczyło 8 ha i zajmowało się uprawą ekologicznego zboża, roślin okopowych i kilku arów malwy. Z tradycyjnego sposobu upraw gospodarstwo rozpoczęło specjalizacje w uprawie roślin jagodowych, warzyw oraz roślin oleistych Z roku na rok areał gospodarstwa powiększa się i w tej chwili wynosi 21 ha. Gospodarstwo jest intensywnie modernizowane. W 2007r. powstała chłodnia, dzięki której owoce i warzywa, a także tłoczone oleje są przechowywane w najlepszych warunkach. Pomysł utworzenia marki ekologicznych i zdrowych produktów „Barwy Zdrowia” powstał w 1998r. Barwy Zdrowia to promowanie zdrowego stylu życia, a co za tym idzie zdrowej żywności i sposobów odżywiania się.

certyfikatCERTYFIKAT

e-mail: 
tel. + 48 601 577 230 
Logo Ekologicznego Rolnictwa UE     Ekologicznego Rolnictwa UE      Logo STOP GMO  

Zaloguj się